Hen Ichaer

Cena Władzy – nadchodzi nowy dodatek!

Jaką cenę jesteście gotowi zapłacić za Władzę?

Już za dwa tygodnie zagramy w GWINTA bogatszego o karty z kolejnego dodatku!

Dla przypomnienia następny dodatek będzie podzielony na trzy “dropy” pojawiające się co 2 miesiące po 20-30 kart. Każdy drop będzie tematyczny, a w całości stworzą jedną historię w trzech aktach. Podstawowe informacje na ten temat znajdziecie w filmiku poniżej.

Kolejne zrzuty kart w sierpniu i październiku bieżącego roku.

Udostępniona została również Przepustka Sezonowa w cenie 229,59 zł:

Mam niestety mieszane uczucia co do tej Przepustki. Tym razem GWENT Team nas posłuchał i wyrzucił beczki, ale wrzucili za to wszystkie karty w wersji premium, co znowu podbiło cenę. Jako gracze wychodzimy na tym lepiej, niż na beczkach – albo tak mi się wydaje, nie miałem weny do liczenia – tylko znowu nie ma wersji zawierającej jedynie bibeloty. Owszem, będzie je można kupić później osobno, ale bez coina. Ech, Redzi, Redzi.

Do tego dochodzi fakt, że kupujemy kota w worku – nie wiemy jak będzie wyglądać rewers, ani skórka lidera. Zapewne się nie wyrobili (jak to często bywa) i muszę przyznać, że jestem tym zniesmaczony.

“Dawno temu na stosie”

Pierwszy drop kart nadejdzie wraz z nowym sezonem 8 czerwca. Wprowadzi on 26 nowych kart – po 4 karty różnej rzadkości to każdej frakcji, oraz dwie neutralne.

Od dzisiaj, przez następne dwa tygodnie, codziennie w mediach społecznościowych oficjalnych Partnerów GWINTA będziecie mogli znaleźć informacje o nadchodzących kartach. Śledźcie uważnie poniższych graczy!

1. 5Ares5
2. NipponGwent
3. satshime
4. Ace of Plays
5. trynet
6. Branca93
7. Kob
8. tweedledumdee
9. atrsharpe
10. Dipi84
11. Handreader
12. Michael Isaev / Claymore
13. Saber97
14. Runium
15. cantarellka
16. Mercernn
17. torneliuss
18. sanxesss

Pierwsze karty oraz Q&A dotyczący dodatku już dzisiaj o 17:00 CEST na kanale twitch Pawła Burzy:

NAJCZĘSTSZE PYTANIA:

 • 1. Jakie są inne sposoby na zdobycie nowych kart?
  Po premierze każdego dodatku wszystkie nowe karty będzie można wytworzyć w module tworzenia talii i odebrać w beczkach potężnych, frakcyjnych i neutralnych.
 • 2. Jakie ozdoby znajdują się w pakietach 2 i 3 dodatku?
  Pakiet dodatku 2 zawierać będzie skórkę dowódcy, a pakiet dodatku 3 – rewers. Projekty ujawnimy, gdy tylko odpowiednie produkty pojawią się w sklepie.
 • 3. Czy zakup przepustki do dodatku teraz jest korzystniejszy niż czekanie na premiery epizodów?
  Wszyscy gracze, którzy kupią przepustkę do dodatku, otrzymają niepowtarzalną monetę, dostępną w grze natychmiast po zakupie. Dodatkowo wszystkie nowe karty i ozdoby zostaną dodane do ich kont automatycznie po premierze każdego dodatku.
 • 4. Gdzie znajdują się beczki dodatku dla „Ceny Władzy”?
  Planujemy dodać beczkę dodatku do zestawu „Cena Władzy” w listopadzie 2021 r. Zawierać ona będzie karty ze wszystkich 3 dodatków składających się na ten zestaw.
 • 5. Jak wyliczono 30% korzyść z zakupu przepustki do dodatku „Cena Władzy”?
  Zakup przepustki do dodatku „Cena Władzy” jest o 30% tańszy niż osobny zakup 18 pakietów frakcji zawierających te same karty. Przepustka do dodatku zawiera też dodatkowe ozdoby, w tym monetę: Stos, dostępną wyłącznie w ramach tej oferty.

Już wiecie jaką cenę jesteście gotowi ponieść za taką Władzę?

PS. 
Koniecznie zerknijcie na nasze profile na Facebooku i Twitterze, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! Ponadto zapraszamy nasz oficjalny kanał na Discordzie oraz na naszą partnerską grupę na Facebooku  GWINT Polska!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *