Hen Ichaer

Co sądzisz o… Trybie Draftu!

W związku, że Tryb Draftu jest już z nami od jakiegoś czasu, GWENT Team chciałby poznać szerszą opinię co gracze sądzą o nim! Wstępnie opinie zostaną zebrane od polskiej części społeczności.

By zebrać informację w sposób przystępny, prosiłbym o uzupełnienie informacje zgodnie z pewnym założeniem, poprzez odpowiadanie na poniższe pytania:

 1. Od jak dawna grasz w GWINTA?
 2. Czy grałeś w w tryb Areny?
 3. Co sądzisz o Trybie Draftu w porównaniu do Trybu Areny? (w razie odpowiedzi negatywnej na poprzednie pytanie, nie trzeba odpowiadać)
 4. Co byś zmienił w Trybie Draftu/Co Ci się podoba?

Proszę odpowiadać tutaj, lub na konkretnych portalach społecznościowych. Wszelkie – sensowne – informacje zostaną zebrane za dwa tygodnie i przekazane do CMa GWINTA

~ Veruis

7 odpowiedzi do "Co sądzisz o… Trybie Draftu!"

 1. 1. Od zamkniętej bety
  2. Grałem
  3. Jest bardziej stabilniejszy jeśli chodzi o budowę talii niż arena ale jest bardziej przewidywalny niż arena
  4. Możliwość dokładania nowym paczek kart po grach/ wymieniać obecne karty (patrz LoR i tryb ekspedycji). Więcej memowych paczek. Zmieniłbym paczkę Radeayah żeby nie trafiała się zawsze z zestawem z dwoma takimi samymi brązami (XD nie wiem kto robił tą paczkę). Kontrakt pod draft.

 2. 1) od bety
  2) gram często
  3) obecnie jest lepiej, większą możliwość synergii i potężnych talii z dużo ilością złotych kart
  4) nie podoba mi się wybór 1. karty gdyż często ona nie ma nic wspólnego z naszym dowódcą, dodał więcej paczek z różnymi wariantami kart zależnymi od lidera oraz wcześniejszych wyborów, na pewno chciał bym jakieś eventy typu tylko brązowe karty albo jakieś inne oraz kontakty (jak na arenie dawniej) ogólnie tryb na duży plus, bardzo lubię

 3. 1. Od początku zamkniętej bety
  2. Grałem, był to jeden z moich ulubionych trybów.
  3. Zdecydowanie bardziej wolałem tryb areny, gdyż zmuszał on graczy do większej kreatywności, natomiast tryb draftu często sprowadza się do dobierania zestawów kart o tych samych nazwach i zawiera tylko najnudniejsze kombinacje. Uważam, tak jak większość graczy, że tryb areny powinien powrócić i być nadal rozwijany, albo jako jedna z opcji draftu, albo zastąpić go całkowicie.
  4. Możnaby znaleźć balans pomiędzy areną, a draftem. Coś pomiędzy byłoby ciekawe. Deweloperzy powinni więcej eksperymentować. Bardzo mi się podoba mozliwość zastosowania dowolnej skórki i innych bibelotów.

 4. 1.Od zamkniętej bety
  2.Grałem
  3.Dla mnie błędem jest nie nagradzanie gracza za jego postępy system areny miał wady lecz system nagród był w porządku.Można przywrócić opłatę za wejście do trybu draftu.Dobrym pomysłem był by system mmr dzięki któremu można by było dobierać graczy o podobnych umiejętnościach.
  4.Możliwość zbierania nagród,system mmr(rangi trybu draftu),różnorodność talii.

 5. 1. Od zamkniętej bety
  2. Grałem
  3. Tryb areny podobał mi się o wiele bardziej. Totalne wariactwo w budowaniu talii i niemożność przewidzenia kart w talii przeciwnika to cechy, które odróżniały ten tryb od zwykłych meczów. W trybie draftu natomiast talie buduję się bardzo schematycznie, a karty w talii przeciwnika można przewidzieć (Mogę po prostu zagrać grę rankingową)
  4. Umiejętność lidera powinna pasować do pierwszej wybranej karty. W pakietach powinno być więcej kart o wysokiej prowizji.

 6. 1. Od zamkniętej bety.
  2. Grywałem do momentu ukończenia pełnego przebiegu – potem już w ogóle.
  3. W mojej opinii tryb ten nie wnosi zbyt wiele podobnie jak arena. Jest zwyczajnie nudny i nie przekonał mnie.
  4. Odrębny system rankingowy dla tego trybu. Rywalizacja z innymi graczami, tak jak na ladderze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *