Hen Ichaer

Coś się kończy, coś się zaczyna…

Tak!
Ten dzień musiał w końcu nadejść 🙁

Niestety w związku z zaistniałą sytuacją w jakiej znajdujemy się my z brakiem czasu to niestety jesteśmy zmuszeni z końcem roku zakończyć naszą działalność!

A teraz na poważnie…

Przez ostatnie kilka tygodni, obaj z Veruisem, jesteśmy zajęci troszkę ponad nasze siły i z tego powodu nie pojawił się żaden sensowny artykuł poza kilkoma newsami. Jednak obaj cierpliwie czekamy na zapowiedzianą przez Pawła Burzę roadmapę i informacje na temat tego, co przyniesie nam przyszłość 🙂

Na sam początku, chcielibyśmy jednak rozwiać kilka pytań i wątpliwości o jakie byliśmy przez ten okres pytani przez społeczność.

  1. Obecny przestój na stronie w żaden sposób nie wynika z obecnej sytuacji GWINTA, czy tego, że wciąż czekamy na roadmapę i jakiekolwiek wieści na temat przyszłości Gwinta oraz programu GWENT Masters w 2020 roku.
  2. Nie planujemy zamykać bloga, wręcz na odwrót. Chcielibyśmy mu poświęcić znacznie więcej czasu i w 2020 rozwinąć kilka pomysłów, na które nie starczyło nam teraz czasu.
  3. Hen Ichaer jest i będzie tylko o Gwincie. Nie planujemy działów, czy artykułów na temat innych karcianek. To się też tyczy najnowszego konkurenta dla karcianki CD Projekt Red – Legends of Runeterra.

Skoro już to sobie wyjaśniliśmy…

To chcielibyśmy się podzielić z Wami planami
na przyszłość naszego portalu 🙂

#1 Dołącz do Nas!

W ramach naszego planowanego rozrostu portalu otwieramy rekrutację na redaktorów zarówno stałych jak i gościnnych!

W chwili obecnej jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i propozycje 🙂

  • Jeśli chcesz napisać swój pierwszy tekst?
  • A być może masz pomysł na jakiś cykl, ewentualnie publicystykę?
  • Jeśli jednak chciałbyś/chciałabyś zobaczyć na Hen Ichaer jakiś konkretny materiał o np. danej talii bądź pojęciu? Daj nam koniecznie znać!

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie, problemy bądź wyrażasz chęć do nawiązania z nami współpracy i współtworzenia serwisu, to koniecznie wyślij nam wiadomość lub zostaw nam komentarz!

#2 Hen Ichaer w przyszłości

W wolnych chwilach, po cichu, strona była cały czas na bieżąco aktualizowana i rozwijana. W ubiegłym tygodniu dograliśmy kilka ostatnich usprawnień i blog jest już w pełni funkcjonalny!

Pozostał jeszcze jeden bardzo ważny detal, który chcielibyśmy dodać w najbliższej przyszłości – możliwość wyświetlenia danej karty po najechaniu na jej nazwę kursorem. Na ten moment będziemy wstawiać grafiki całych kart wraz z ich umiejętnościami.

Również, w najbliższym czasie, będziemy aktualizować bazę linków z ciekawostkami, innymi serwisami jak i społecznościami poświęconymi Gwintowi.

#3 Od strony redaktorskiej

Przed końcem roku na pewno ukażą się jeszcze 3 bądź 4 poradniki domykające cykl “Pierwsze kroki w Grze“. Zaś z końcem tego tygodnia domykam wreszcie temat obowiązkowych nadgodzin i wracają na bieżąco nowinki ze świata GWINTA!

Tekst puszatka przyjął się pozytywnie i z pewnością jeszcze nie raz będziemy u siebie gościć zarówno jego jak i kilka innych osób, z którymi mieliśmy już przyjemność na ten temat rozmawiać!
Stay tuned! 🙂

#4 Społeczność

Jako strona nie planujemy zakładać własnych grup na Facebooku bądź kolejnych kanałów na discordzie. Chcemy być częścią społeczności oddanej Wiedźminowi i razem ją współtworzyć, a nie wprowadzać kolejne, niepotrzebne podziały.

Jeśli jednak chcielibyście być z nami w kontakcie to chcielibyśmy Was zaprosić na Oficjalny Discord Gwinta, który jest zarządzany przez CD Projekt Red oraz największą grupę na Facebooku poświęconą wiedźmińskiej karciance 🙂

#5 Turnieje!

Jesteśmy na wczesnym etapie planowania naszego pierwszego turnieju, który chcielibyśmy, żeby się odbył już na początku 2020!

Wciąż obgadujemy szczegóły, myślimy o formacie jak i samych zasadach rozgrywek oraz co ważniejsze… nagrodach.

Na ten moment nie możemy powiedzieć nic więcej ale na pewno chcielibyśmy, wraz z dewizą Bawi i uczy!, żeby była u nas możliwość postawienia swoich pierwszych kroków w turniejach Gwinta!

Coś się kończy, coś zaczyna…

Jeśli wytrwaliście do tego momentu to chciałbym podziękować z całego serca. Mam nadzieję, że nie zanudziłem Was tą ścianą tekstu!

Kończymy ciszę, a zaczynamy prowadzić coś, co planowaliśmy z Veruisem już od naszego spotkania na Challengerze we wrześniu 🙂

Dziękujemy, że z nami jesteście!
~Kurikara wraz z Veruisem

Edit: Kilka literówek oraz zbędne przecinki. Pozdrowienia dla Ciebie, Mateokk!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *