Hen Ichaer

Finał GWENT Masters 2020 zaczyna się już dziś!

Za zaledwie kilka godzin, o 16:00 CET na oficjalnym kanale CD PROJEKT RED, rozpocznie się długo wyczekiwany turniej o tytuł Mistrza GWINTA 2020.

Uczestnicy

W turnieju weźmie udział trzech polaków – Tailbot, Pajabol i kams134, którzy poprzez swój upór i umiejętności mają szansę zagrać o mistrzostwo oraz nagrodę pieniężną.

Nagrody

Uczestnicy drugiego finału GWENT World Masters walczą o część nagrody finansowej, której pula wynosi aż 88.720 dolarów dzięki wsparciu społeczności poprzez kupno ekskluzywnych pak z kosmetykami nawiązującymi do wydarzenia.

Komentujący

W grupie komentatorów widzimy ponownie Flake’a, który po dłuższej nieobecności z powodów zdrowotnych, powraca do duetu McBeard&Flake. Shinmiri, który go do tej pory zastępował, ponownie zobaczymy w roli analityka.

Twitch Drops

GWENT Team przygotował również nagrody dla oglądających. Po połączeniu konta goga oraz twitcha za 4 godziny oglądania możemy zdobyć tytuł “Beholder”, a za 8 godzin wyjątkowy rewers karty.

Pamiętajcie o tym, żeby połączyć konto GOG z kontem Twitch!
Więcej na ten temat w tym linku!

Oprócz tego, w trakcie dwóch dni zostaną również pokazane ostatnie karty związane z nadchodzących dodatkiem “Wiedźmini” – najsmaczniejsze kąski zostaną najprawdopodobniej pokazane tuż przed finałem, w niedzielę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *