Hen Ichaer

Finał Pierwszego Sezonu GWENT Masters – zbiór Informacji!

Za zaledwie kilka godzin, o 16:00 CEST na oficjalnym kanale CD PROJEKT RED, rozpocznie się długo wyczekiwany finał pierwszego sezonu GWENT Masters!

Uczestnicy

W dzisiejszy wieczór naprzeciw siebie stanie 8 najlepszych graczy w GWINTA, którzy wywalczyli swoje miejsce w finale poprzez wygranie turnieju GWENT Challenger oraz za największą ilość zebranych Crown Points.

Drabinka

  • Lifecoach vs. TailBot
  • magpie131 vs. kolemoen
  • Adzikov vs. GameKingAT
  • Damorquis vs. Freddybabes

Nagrody

Uczestnicy finału GWENT World Masters walczą o część nagrody finansowej, której pula wynosi aż 250.000 dolarów – największa w historii gry!

Komentujący

W grupie komentatorów widzimy ponownie duety w wykonaniu Thei i Lionharta oraz Flake’a z Shinmirim. W roli hosta niezastąpiony Paweł Burza, którego wspomagają Ryan Godric oraz Shaggy!

Również gorąco zapraszamy na Oficjalny Polski Cast w wykonaniu JustThePhil, KondzioPlayer i Xioniza na kanale GameToonPolska!

Twitch Drops

GWENT Team przygotował również nagrody dla oglądających. Po połączeniu konta GOG z Twitchem za 4 godziny oglądania możemy zdobyć tytuł “Super Kibic”, a za 8 godzin wyjątkowy rewers inspirowany Kaer Morhen.

Pamiętajcie o tym, żeby połączyć konto GOG z kontem Twitch!
Więcej na ten temat w tym linku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *