Hen Ichaer

GWENT Open #2 – zbiór informacji

Już w ten weekend, o godz. 16, na kanale Twitch CD PROJEKT RED rozpocznie się kolejny wielki turniej w ramach GWENT Masters 2020 – GWENT Open #2!

W sobotni wieczór naprzeciw siebie stanie 8 najlepszych graczy, którzy wywalczyli swoje miejsce w turnieju poprzez kwalifikacje w Sezonie Niedźwiedzia oraz Elfów.

Uczestnicy

Drabinka

Cast

Oficjalny cast GWENT Open #2 poprowadzą znane osobistości z GWINTOWEJ sceny: McBeard, Shinmiri, ImpetuousPanda oraz Jaggerous.

Nagrody

Uczestnicy będą walczyć o miejsce w drugim finale rozgrywek – GWENT World Masters oraz o część nagrody finansowej, której podstawowa pula wynosi aż 10.000 dolarów. Również każdy z uczestników dostanie część nagrody ufundowanej przez społeczność poprzez sprzedaż ekskluzywnych pak z kosmetykami nawiązującymi do wydarzenia, która wyniosła aż 12.000 dolarów!

  • Każdy uczestnik otrzyma – 2000 dolarów
  • Stawka meczu w ćwierćfinałach – 500 dolarów
  • Stawka meczu w półfinałach – 1000 dolarów
  • Stawka meczu finałowego – 1000 dolarów
  • Zwycięzca turnieju dodatkowo otrzyma 1000 dolarów

Twitch Drops

Przypominamy o nagrodach dla widzów!
Każdy kto będzie oglądał transmisję turnieju na oficjalnym kanale będzie miał możliwość zdobycia awatar Maćka (za 4h oglądania) oraz beczkę z nadchodzącego dodatku Pana Lusterko (za 8h oglądania)!

Pamiętajcie o tym, żeby połączyć konto GOG z kontem Twitch!
Więcej na ten temat w tym linku!

Najlepsi gracze z ostatnich dwóch sezonowych kwalifikacji, rewelacyjni komentujący, przy których nie ma miejsca na nudę oraz ponad 10.000 dolarów w puli nagród…

Nie wiem jak Wy, ale my nie możemy się doczekać weekendu! 💪

PS.
Koniecznie zerknijcie na nasze profile na Facebooku i Twitterze, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! Ponadto zapraszamy na naszą partnerską grupę na Facebooku oraz kanał na Discordzie GWINT Polska!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *