Hen Ichaer

GWENT Partners Open: Podsumowanie drugiego dnia.

Podczas środowych rozgrwek turnieju GWENT Partners Open, między 18:00 a 21:30, rozstrzygnięto 3 i 4 rundę potyczek Oficjalnych Partnerów GWINTA. Ponownie transmisje można było obejrzeć, na wybranych kontach uczestników w serwicie Twitch oraz na oficjalnym kanale CD PROJEKT RED. W rankingu nastąpiło parę zmian względem początkowych meczów, a łączna liczba stoczonych pojedynków w rundach 3 i 4, finalnie wyniosła 143. Pierwszego dnia, z uczestnictwa w turnieju zrezygnowali AgraveiN i xanderbret, lecz drugi zawodnik powrócił w rundzie 4 z powodu odstąpienia następnych uczestników: Andasama, MrSweetPiggy oraz iorweth, tym samym liczba uczestników spadła do 56.

Półfinał odbędzie się już w czwartek, 30.04.2020 o godzinie 17:00, a od jego wyników będzie zależało kogo ujrzymy w finalnej 16. W takim układzie będą odbywały się pojedynki w rundzie 5.

Wyniki rozgrywek

Runda 3.

Runda 4.

Ranking

Za nami już 4 rundy, a w tabeli rankingowej, na prowadzenie wysuneła się trójka graczy z wynikiem 12,0:

Necrotal Ashphilo jamedi

Natomiast następne 15 miejsc jest zajmowane przez uczestników z wynikiem 9,0, więc jeszcze wiele może się zmienić.
Pełną tabele rankigową znajdziecie tutaj

Jeśli miałbym polecić jakąś partię, to tę ostatnią w rundzie 4, pomiędzy misterhabbla1 a Goodnightnello, z perspektywy pierwszego gracza. Kogo widzicie na podium? Dajcie znać!
~Heliodor

2 odpowiedzi do "GWENT Partners Open: Podsumowanie drugiego dnia."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *