Hen Ichaer

GWENT Partners Open: Podsumowanie finału.

To już ostatni dzień GWENT Partners Open, a co za tym idzie, rozstrzygnięcie wielkiego finału. Od 12:00 do 19:00 w sobotę, 02.05.2020, 16 finalistów rozegrało ostatnie 65 starć. Na początku dowiedzieliśmy się też o rezygnacji uczestnika YoonSpam, a w zamian za niego w rozgrywkach wzięła udział TheaBeasty. Bushr, przechodząc do finału, ostatecznie wygrał z Movius00 wynikiem 3:1. Gratulacje!

Wyniki finalnych rozgrywek

Talie

Wszystkie talie uczestników turnieju znajdziecie tutaj

Powtórki poszczególnych rozgrywek z finału obejrzycie na tych kanałach: Necrotal, bushr, TheaBeasty,  Ashphilo, Pajabol TN_jamedi RuniumBabyjosusGoodnightnelloSpyroZA sch3ikiMovius005Ares5 , CD PROJEKT RED.

Podsumowanie turnieju

GWENT Partners Open było wydarzeniem ze wszech miar ciekawym. W czasie czterech dni mogliśmy zobaczyć 487 rozgrywek między 60 Oficjalnymi Partnerami GWINTA. Potyczki odbyły się przy użyciu 180 różnych talii, w tym były to decki metowe, jak i memiczne. Dodatkowo, widzowie mieli zwiększoną szansę na otrzymanie Twitch Drops. Wydarzenie te, moim zdaniem, świetnie promowało mniej znanych twórców i wprowadzało luźniejszą atmosferę do oficjalnych rozgrywek. Pozostało już tylko czekać na następną zapowiedź tak przyjemnego wydarzenia dla entuzjastów GWINTA.

Jakie Wy macie odczucie po GWENT Partners Open? Dajcie znać!

~Heliodor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *