Hen Ichaer

Gwintowe Wydarzenie Zimowe już jest!

REDzi wzięli sobie do serca i zmienili system nagradzania w tym roku – Ci z nas, co mieli PTSD z zeszłego roku, mogą odetchnąć z ulgą!

Świętuj razem z nami!

Dziś rozpoczyna się GWINTOWE Wydarzenie Zimowe i będzie trwało do 5 stycznia 2021.

W czasie jego trwania możesz zdobywać dodatkowy Pył Meteorytowy za codziennie logowanie, wykonywanie zadań dziennych czy po prostu wygrywanie meczów!

Wydarzenie wprowadza do gry całkiem nową stronę w Księdze Nagród — możesz na niej wydawać Pył Meteorytowy aby odblokowywać wyjątkowe, zimowe bibeloty: rewersy, ramki, awatary oraz tytuły. 

Ale to nie wszystko! W każdym tygodniu wydarzenia powróci jeden z Waszych ulubionych trybów sezonowych: Bliźniacze Zaklęcie, Plus Jeden, Pęd i Szał Bojowy!

Zajrzyj też do Sklepa — z okazji Wydarzenia Zimowego przygotował ciekawe, ograniczone czasowo oferty. Wśród nich znajdziesz zestawy z Potężnymi Beczkami Premium, Pyłem Meteorytowym oraz zimowymi bibelotami: ramkami, awatarami, tytułami, a także specjalną skórką dowódcy: Dziadek Mróz dla Ardala aep Dahy’ego.

~ Veruis

PS.
Koniecznie zerknijcie na nasze profile na Facebooku i Twitterze, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! Ponadto zapraszamy na naszą partnerską grupę na Facebooku oraz kanał na Discordzie – GWINT Polska!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *