Hen Ichaer

Hen Ichaer w 2021 – nasze plany na przyszłość portalu

Witajcie!

Jakiś czas temu pisaliśmy, że prawdopodobnie będziemy zmuszeni zamknąć nas serwis.

Hen Ichaer jest stroną fanowską prowadzoną na zasadzie wolontariatu – nie czerpiemy z tego żadnych korzyści finansowych, wszystkie opłaty związane z utrzymaniem strony oraz niezbędnym oprogramowaniem ponosimy z własnych kieszeni – praca na stronie i wkład w społeczność GWINTA jest dla nas pasją i realizacją tego co najbardziej nas bawi w życiu.

Wbrew plotkom, które usłyszeliśmy w kilku miejscach nie jest to spowodowane tym, że “nikt was nie czyta”… Hen Ichaer gromadzi miesięcznie ponad 10.000 aktywnych czytelników!

Dziękujemy Wam za wasz czas i uwagę jaką nam poświęcacie!
Za każde polubienie, komentarz czy miłe słowo na discordzie.
Bez Was Hen Ichaer nigdy by nie było takie, jakim jest!

2021

Po takim odezwie postanowiliśmy nie zamykać serwisu i starać się Wam dalej dostarczać (w miarę naszych możliwości) solidną dawkę rzetelnych GWINTOWYCH treści, jednak będziemy potrzebować z tym drobnej pomocy.

Zbiórka na utrzymanie strony

Na Hen Ichaer nie zasypujemy Was reklamami, powiadomieniami czy innymi uprzykrzaczami typu płatnymi modułami premium itp. Jednak za utrzymanie strony będziemy musieli zapłacić – kilka osób już zaoferowało swoje wsparcie, więc również umieszczamy dane do przelewu tutaj na stronie.

Każdy kto nas wspomoże zostanie wymieniony na specjalnej do tego podstronie!

PayPal
paypal.me/henichaer

Rekrutacja

Również ponownie otwieramy rekrutację i zaczynamy szukać osób, które chciałyby zostać nowymi członkami naszej redakcji i wspomóc nas w dostarczaniu jeszcze większej ilości materiałów na portalu.

Jeżeli więc lubicie GWINTA, świat Wiedźmina, kochacie gry i książki z nim związane to czekamy Was! 

Osoby zainteresowanie współpracą prosimy o kontakt pod adresem kurikara@henichaer.pl.

Przyszłość

Już teraz myślimy o przyszłości i tym, co będzie z nami dalej. Na ten moment możemy powiedzieć, że cały czas pracujemy nad naszym profilem w serwisie Patronite.pl. Mamy nadzieje, że taka forma pozwoli nam ze wsparciem czytelników utrzymać stronę przez wiele lat!

Wraz ze startem Patronite’a planujemy otworzyć nasz kanał Discord oraz chcielibyśmy zorganizować nasz pierwszy turniej.

Detale wciąż opracowujemy, jednak już teraz chcielibyśmy zapytać Was czy wolicie otwarty turniej z nagrodami w postaci np. beczek, czy może z wolicie taki z drobnym wpisowym i tak uzbierana nagroda pieniężna zostałaby przeznaczona do podziału pomiędzy 3 najlepszych graczy.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli dla Was pisać jeszcze przez wiele lat!
Dziękujemy za uwagę!
~Kurikara & Veruis

5 odpowiedzi do "Hen Ichaer w 2021 – nasze plany na przyszłość portalu"

  1. Organizacja turnieju to temat rzeka.

    Ze swojej strony sugeruję zorganizować na sam początek turniej 4fun ze względu na poznanie samej mechaniki turniejowej. Później będzie można zorganizować turniej za np. nagrody beczkowe. W mojej opinii płatność za turniej jest tematem śliskim.

  2. Ufff… Czekałem na takie wieści! Trzymam kciuki za całą redakcję, a niedługo może uda się wesprzeć nie tylko słowem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *