Hen Ichaer

Hotfix 6.1.3 już dostępny!

Przed chwilą GWENT Team poinformował o najnowszym hotfixie! Idealnie tuż przed nadchodzącymi zmianami w ekonomii Pyłu Meteorytowego, o którym przeczytacie tutaj.

Dostępny jest hotfix 6.1.3, który naprawia błąd, wskutek którego karty pozostawione do transmutacji były niszczone po drugim wejściu do modułu tworzenia talii. Niestety, nie mamy możliwości odwrócenia tego procesu. W przyszłości rozważamy wprowadzenie spersonalizowanych ustawień.

Osobiście mam wątpliwości, czy cała ta sprawa z auto-millem powinna tak wyglądać. Czekaliśmy na poprawne działanie przeszło miesiąc, w tym czasie nadeszły istotne informacje o zmianie w polityce Pyłu i wiele nadmiarowych kart, które ludzie chcieli przekształcić w wersje premium, zniknęły na zawsze. Oczywiście w rozgrywce to niewiele zmienia, ale jednak jestem za tym, by wprowadzać w pełni przygotowane i przetestowane funkcje, niż metodą prób i błędów je wdrażać na serwerach live. Cóż, możemy mieć tylko nadzieję, że Redzi w tej kwestii jednak się poprawią, bo cała ta sytuacja zaszkodziła tylko graczom i wizerunkowi developerów.

Co sądzicie na ten temat? Lepiej czekać dłużej na pewne funkcje, czy wdrażać je od razu? Zapraszam do dyskusji!

~ Veruis

2 odpowiedzi do "Hotfix 6.1.3 już dostępny!"

  1. O takich zmianach powinni informować za nim wprowadzą je w życie. Powinni zapytać co na to gracze, czy my chcemy takiej zmiany. Ewentualnie są jeszcze Gwent Partnerzy więc chociaż ich powinni zapytać co myślą o takich zmianach i ewentualnie jak je odrobinę zmienić aby wprowadzić taki auto mill a nie aż tak drastyczny. Nic by się nie stało jakby zapytali i nawet jakby wszyscy byli zadowoleni z tego i wprowadzili go w kolejnym sezonie nawet (a nie w tym w którym pierwotnie zakładali). Miesiąc w tę czy w tamtą wiele by nie zmienił, a wszyscy byliby zadowoleni 🙂

    1. I o tym ciągle myślę. Wiele rzeczy można by znacznie zgrabniej rozwiązać, gdyby tylko pewne sprawy były ogłaszane wcześniej, by zebrać feedback!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *