Hen Ichaer

Nadchodzą zmiany w Pyle Meteorytowym

Jak już nas informowano od jakiegoś czasu nadchodzą zmiany w ekonomii Pyłu Meteorytowego. Zmiany te wchodzą w życie w południe 5 Maja 2020 roku.

Pełną wiadomość znajdziecie pod tym linkiem.

“Drodzy gracze,
Przez długi czas nie byliśmy zadowoleni z organizacji systemu pyłu meteorytowego w GWINCIE. Próbowaliśmy go naprawić poprzez zmienienie otrzymywanej przez graczy ilości pyłu, jednak to rozwiązanie się nie sprawdziło i postanowiliśmy z niego zrezygnować. Zadaliśmy sobie pytanie, w czym tkwi problem. Udało nam się zawęzić odpowiedź do dwóch istotnych kwestii:
Koszt transmutacji był nieadekwatny do rzadkości kart oraz kosztu ich tworzenia za skrawki, co utrudniało zrozumienie faktycznej wartości kart otrzymywanych w beczkach. Różnice w koszcie transmutacji kart zwykłych a legendarnych były stosunkowo niskie, przez co gracze często ignorowali brązowe karty aby zaoszczędzić na animowane legendarki. Od teraz o wiele łatwiej będzie można zdobyć wersje premium zwykłych kart, ale jednocześnie zdobycie wersji premium kart legendarnych stanie się większym wyzwaniem. 

Wprowadzamy zmiany w koszcie transmutacji kart premium aby były zgodne z kosztem tworzenia kart za skrawki bazującym na rzadkości. Dzięki temu łatwiej będzie zdobyć animowane karty zwykłe i rzadkie, podczas gdy animowane karty epickie i legendarne staną się bardziej ekskluzywne. 
Zmiany dotyczą również ofert kupna pyłu meteorytowego w sklepie. Przy nowych kosztach transmutacji, chcemy aby pył stał się szerzej dostępny —  w najtańszej ofercie znajdzie się ponad 45% pyłu więcej, i nawet 80% więcej w droższych ofertach. Ponadto, nie chcemy rezygnować z paczek ozdób do kupienia za pył meteorytowy i nadal będą się one czasem pojawiały w sklepie.”

Dobrze, źle, co sądzicie o tym? Jak dla mnie dobrze, że w końcu dochodzimy w Gwincie do momentu, w którym wszystko będzie jasne, czytelne i oby przez najbliższe lata nie podlegało zmianom. Jeszcze nie wiem co zrobię ze swoimi taliami i pyłem, ale myślę, że poświęcę trochę czasu temu, bo jak najkorzystniej wykorzystać tę wiedzę.

Do zobaczenia na polach bitwy GWINTa!

~ Veruis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *