Hen Ichaer

Nadchodzi WitcherCon!

Zastanawialiście się kiedyś co może powstać z połączenia sił dwóch największych firm mających prawa do franczyzny związanej ze światem Wiedźmina? Cóż, już nie ma nad czym gdybać, ponieważ nadchodzi…

WitcherCon

9 i 10 Lipca 2021 r.

WitcherCon

Jak czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia jest to:

Globalne święto wszystkiego, co wiedźmińskie, które będzie transmitowane na żywo na kanałach Netflixa i CD PROJEKT RED na YouTub’ie oraz na Twitchu.”

Witchercon.com/pl

Przyznam się szczerze, że zastanawiałem się czy Redzi nie zorganizują czegoś podobnego w Warszawie, zwłaszcza po informacji, że wykupili pozostałą część kampusu, na którym znajduje się ich główna siedziba. Ale jednak spodziewałem się czegoś bliższego BlizzConu. Połączenie sił z serwisem streamingowym wydawało się nieco absurdalne.

A jednak.

Póki co zostały nam przekazane dość skąpe informację. Wiadomo, że w trakcie całości wydarzenia dostaniemy informacje o nadchodzącym sezonie drugim serialu, pojawią się panele dyskusyjne z twórcami filmów, nadchodzącego anime oraz gier.

Ponadto poruszone zostaną kwestie związane z samym światem Wiedźmina – historia Kontynentu, bestiariusz oraz omówienie legend tego świata.

Niestety podczas WitcherCon nie zostaną zapowiedziane żadne nowe gry z serii Wiedźmin. A szkoda.

Im2
Kadr z 2 sezonu serialu Wiedźmin

Na tę chwilę to tyle! W najbliższych tygodniach mamy dowiedzieć się znacznie więcej, w tym pełen program wydarzenia.

W sumie, to jestem podjarany tym wydarzeniem. Wraz z pojawianiem się nowych informacji będę Was na bieżąco informować!

~ Veruis

PS. 
Koniecznie zerknijcie na nasze profile na Facebooku i Twitterze, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! Ponadto zapraszamy nasz oficjalny kanał na Discordzie oraz na naszą partnerską grupę na Facebooku  GWINT Polska!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *