Hen Ichaer

Nowe bibeloty, inspirowane Cyberpunkiem, już wkrótce w GWINCIE!

Właśnie zakończył się najnowszy odcinek Night City Wire – krótkiej serii opowiadającej o nadchodzącej grze Cyberpunk 2077 od CD PROJEKT RED – na którym ogłoszono powstający nowy system “Moje Nagrody”, który ma na celu nagradzanie osób kupujących gry od rodzimego studia.

Zapowiedziano na nim, że wszyscy Ci, którzy kupią Cyberpunka, dostaną w GWINCIE specjalny rewers, skórkę do monety oraz tytuł “Breathtaking” – nie wiadomo jak będzie brzmiał w polskiej wersji.

Bibeloty mają być dostępne na każdej platformie, zgodnie ze słowami dyrektora GWINTA. Szczegółowe informacje będą znane już wkrótce, w dniu premiery Cyberpunka 2077.

Jest to z pewnością miły gest ze strony Redów, chociaż czy tego typu bibeloty będą pasować do Gwinta? Cóż, przekonamy się.

~ Veruis

PS.
Koniecznie zerknijcie na nasze profile na Facebooku i Twitterze, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! Ponadto zapraszamy na naszą partnerską grupę na Facebooku oraz kanał na Discordzie – GWINT Polska!

2 odpowiedzi do "Nowe bibeloty, inspirowane Cyberpunkiem, już wkrótce w GWINCIE!"

  1. fajny pomysł z bibelotami, jest szansa że dzięki temu ktoś sie zainteresuje jedna czy drugą grą. A pytanie czy będą pasować, to mamy juz ramkę z Cybera 😉

    1. Właśnie dlatego mam wątpliwości, czy będzie pasować 😉 Ale wpadłem na kolejny pomysł, że mogą tym sposobem zachęcić do Wojny Krwi. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *