Hen Ichaer

Omówienie Dev Streamu 09.03.2020

Dobiegł końca dzisiejszy dev stream. Zapraszam na krótkie podsumowanie poniżej. Informacje jak zawsze zebrane przez naszych niestrudzonych zwiadowców!

  • Planowane są dalsze zmiany w Pyle Meteorytowym w najbliższym czasie aby naprawić ekonomię GWINTa. Dlatego zaleceniem od devów jest, by póki co nie używać zasobu i oczekiwać na informację w tej sprawie, która na pewno się wkrótce pojawi.
  • Przeproszono za brak komunikacji (czy też zamierzone wprowadzenie w błąd) i obiecano jutro przywrócić stare drzewka, które będą się pojawiać co miesiąc jak do tej pory. Jednak nie ma obietnicy, że powrócą za rok (stare i nowe) dlatego zalecają by je zrobić jak tylko będzie można.
  • Bez zmian w balansie przy najbliższym hotfixie – w przyszły weekend Mastersy
  • Opcja automill zostanie troszeczkę zmodyfikowana, by nie millowane były nadmiarowe karty, o ile nie posiadamy wszystkich możliwych wersji premium.
  • Nie zostaną przywrócone nicki w czasie gry na pro ranku, ani fMMR. Argumentowano to tym, że były specjalne programy zbierające informacje o sposobie gry danych graczy i chcą by w Gwincie panowały zasady fair play.
  • Na ostatni temat Jason Slama – dyrektor GWINTa – poinformował, że oglądanie GWENT Masters – które odbywają się w ten weekend – to świetny sposób na dowiedzenie się o najbliższych planach GWINTa na rozwój.

Muszę powiedzieć, że ja jestem zadowolony z tego jak przedstawili sprawy i uspokoili mnie, że gra jest dalej w tych samych rękach jak do tej pory. Oczywiście zdarzają się co pewien czas potknięcia z ich strony, ale któż nie błądzi? Możemy mieć tylko nadzieję, że będą pamiętać o tej sytuacji, bo przyznam szczerze, to co zrobili w tym miesiącu było wielką klapą PRową. A Wy co o tym wszystkim sądzicie?

Do zobaczenia w Warszawie 14-15 Marca!

~ Veruis

2 odpowiedzi do "Omówienie Dev Streamu 09.03.2020"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *