Hen Ichaer

Ostateczne Wyzwanie Gauntera!

Wraz z premierą Pana Lusterko Podróż Geralta dobiegła końca.

Jednak podczas GWENT Open #2 deweloperzy zdążyli zapowiedzieć, że już w sierpniu pojawi się kolejna Podróż i tym razem prawdopodobnie skupi się na kimś nowym.

Na wszelki wypadek, gdyby testowanie nowych kart oraz kombinacji nie było wystarczające to twórcy GWINTA na ten czas przygotowali Ostateczne Wyzwanie Gauntera – specjalne wydarzenie nawiązujące tematycznie do dodatku oraz pozwalające na zdobycie fantów oraz Punktów Nagród.

Wydarzenie składa się z 6 etapów, a każdy z nich dotyczy 3 frakcji i potrwa tylko 6 dni.

Na każdym etapie Wyzwania zostaną przecenione określone beczki frakcji, które biorą swój udział w wydarzeniu.

Na początku każdego etapu każdy z graczy otrzyma do wyboru frakcję, którą będzie wspierać poprzez wykonywanie specjalnych zadań. Za każde z pierwszych trzech zadań każdy z graczy zostanie nagrodzony 30 Połówkami Koron, a za czwarte otrzyma jeden z tytułów: 

  • Skellige — Łupieżca
  • Potwory — Najeźdźca
  • Scoia’tael — Matka
  • Syndykat — De Aldersberg
  • Nilfgaard — Generał
  • Królestwa Północy — Wygnaniec

Oprócz wydarzenia deweloperzy również przygotowali krótkie FAQ ze zmianami związanymi z ekonomią gry wraz z ich uzasadnieniem. Możecie o nich poczytać pod tym linkiem!

PS.
Koniecznie zerknijcie na nasze profile na Facebooku i Twitterze, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! Ponadto zapraszamy na naszą partnerską grupę na Facebooku oraz kanał na Discordzie GWINT Polska!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *