Hen Ichaer

Podróż #3 – do bitwy dołącza Alzur!

Podróż powróciła!

Tym razem do bitwy dołącza niekto inny jak Alzur – ekspert od mutagenów i twórca Wiedźminów!

Najnowszy Battle Pass ponownie zawiera tylko 100 poziomów, które zdobywa się za Połówki Koron. W każdym z poziomów jest pewnego rodzaju nagroda do otrzymania – czy to Bibeloty, czy Punkty Nagród.

Znów mamy dwie odrębne ścieżki do przebycia: darmową, która jest odblokowana od początku dla każdego z graczy, znacznie uboższa o bibeloty, ale zawierająca olbrzymią liczbę Punktów Nagród oraz ścieżka premium, którą możemy nabyć w okazyjnej cenie, zawierającą głównie wysokiej jakości bibeloty takie jak ramki, skórki, monety, awatary oraz w pełni customizowalną, neutralną, skórkę Alzura wraz z dodatkami, w które możemy go wyposażyć!

Progresja Podróży

Dzienne Połówki Koron – Otrzymujemy jedną za każdą wygraną rundę, niezależnie od końcowego wyniku meczu. Każdy kolejny poziom Podróży wymaga od nas zgromadzenia 24 koron, możemy to zdobyć na różne sposoby.

Bonus do dziennych koron – Każdego dnia otrzymujemy bonus “wypoczynku”. Mianowicie, pierwsze 14 wygranych rund danego dnia liczy się podwójnie (za zwycięstwo dostajemy 4 połówki koron zamiast 2).

Zadania tygodniowe – cotygodniowy zestaw 6 zadań nawiązujących do opublikowanych rozdziałów Podróży. 3 z nich są przynależne darmowej ścieżce zaś 3 kolejne ścieżce premium. Żadne z nich nie zniknie aż do końca trwania podróży, więc przez następne 12 tygodni będziemy mogli je wykonać w dowolnym momencie. Musimy jednak wykonywać je w takiej kolejności w jakiej zostały dodane do gry.

Za wykonanie każdego z nich zostaniemy nagrodzeni 20 połówkami koron.

To już trzeci Battle Pass stworzony przez GWENT Team i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony wykonaniem i dbałością o szczegóły.

Powrót do starego systemu jest również mile widziany. Rozszerzona podróż momentami się dłużyła i była w zasadzie grindem, by zdążyć przed końcem, więc tym razem twórcy położyli mniej presji związanej z dziennym graniem, żeby nie przegapić tych kilku koron.

Również się cieszę, że z końcem Podróży od razu wystartuje kolejna. To jest coś, co nie tylko zachęca do dalszej gry ale i daje najbardziej zaangażowanym graczom szansę, by powalczyć Coś, co nie jest tylko i wyłącznie pozycją w rankingu.

Mam nadzieje, że jesteście równie mocno zaskoczeniu Alzurem jak my!
~Kurikara

PS.
Koniecznie zerknijcie na nasze profile na Facebooku i Twitterze, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! Ponadto zapraszamy na naszą partnerską grupę na Facebooku oraz kanał na Discordzie – GWINT Polska!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *