Hen Ichaer

Podróż #5 – wyrusz na szlak z Triss!

Witajcie w kolejnej odsłonie Podróży!

W kolejnej odsłonie Podróży do boju dołącza Triss Merigold!

Formuła Battle Passa GWINTA pozostaje bez zmian – przed nami do osiągnięcia kolejne 100 poziomów, które zdobywamy przez zbieranie Połówek Koron. W każdym z poziomów jest pewnego rodzaju nagroda do otrzymania – czy to Bibeloty, element wyposażenia Triss czy Punkty Nagród.

Ponownie mamy dwie odrębne ścieżki do przebycia: darmową, która jest odblokowana od początku dla każdego z graczy, znacznie uboższa o bibeloty, ale zawierająca olbrzymią liczbę Punktów Nagród oraz ścieżka premium, którą możemy nabyć w okazyjnej cenie, zawierającą głównie wysokiej jakości bibeloty takie jak ramki, skórki, monety, awatary oraz w pełni customizowalną, neutralną, skórkę Triss wraz z dodatkami, w które możemy później ją wyposażyć!

Progresja Podróży

Dzienne Połówki Koron – Otrzymujemy jedną za każdą wygraną rundę, niezależnie od końcowego wyniku meczu. Każdy kolejny poziom Podróży wymaga od nas zgromadzenia 24 koron, możemy to zdobyć na różne sposoby.

Bonus do dziennych koron – Każdego dnia otrzymujemy bonus “wypoczynku”. Mianowicie, pierwsze 14 wygranych rund danego dnia liczy się podwójnie (za zwycięstwo dostajemy 4 połówki koron zamiast 2).

Zadania tygodniowe – cotygodniowy zestaw 6 zadań nawiązujących do opublikowanych rozdziałów Podróży. 3 z nich są przynależne darmowej ścieżce zaś 3 kolejne ścieżce premium. Żadne z nich nie zniknie aż do końca trwania podróży, więc przez następne 12 tygodni będziemy mogli je wykonać w dowolnym momencie. Musimy jednak wykonywać je w takiej kolejności w jakiej zostały dodane do gry.

Za wykonanie każdego z nich zostaniemy nagrodzeni 20 połówkami koron.

Nie jest to pierwsza przepustka sezonowa od zespołu GWINTA, jednak muszę przyznać, że niezmiennie jestem miło zaskoczony wykonaniem podróży, dbałością o same detale zarówno w modelach jak i bibelotach oraz pomimo sprawdzonej formuły to to, że wciąż potrafi oferować coś świeżego, co się potrafi wyróżnić na tle innych ozdób i wciąż zachęca do dalszego grania.
~Kurikara

PS. 
Koniecznie zerknijcie na nasze profile na Facebooku i Twitterze, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! Ponadto zapraszamy nasz oficjalny kanał na Discordzie oraz na naszą partnerską grupę na Facebooku  GWINT Polska!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *