Hen Ichaer

Podróż – wszystko co musicie wiedzieć!

Podróż powróciła!

Tym razem poznamy historię Ciri sprzed wydarzeń z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon!

Najnowszy Battle Pass znów zawiera 100+ poziomów, które zdobywa się za Połówki Koron. W każdym z poziomów jest pewnego rodzaju nagroda do otrzymania – czy to Bibeloty, czy Punkty Nagród.

Znów mamy dwie odrębne ścieżki do przebycia: darmową, która jest odblokowana od początku dla każdego z graczy, znacznie uboższa o bibeloty, ale zawierająca olbrzymią liczbę Punktów Nagród oraz ścieżka premium, którą możemy nabyć w okazyjnej cenie, zawierającą głównie wysokiej jakości bibeloty takie jak ramki, skórki, monety, awatary oraz w pełni customizowalną, neutralną, skórkę Ciri wraz z dodatkami!

W momencie publikacji artykułu pozostało jeszcze 85 dni do końca Podróży!

Progresja Podróży

Dzienne Połówki Koron – Otrzymujemy jedną za każdą wygraną rundę, niezależnie od końcowego wyniku meczu. Każdy kolejny poziom Podróży wymaga od nas zgromadzenia 24 koron, możemy to zdobyć na różne sposoby.

Bonus do dziennych koron – Każdego dnia otrzymujemy bonus “wypoczynku”. Mianowicie, pierwsze 14 wygranych rund danego dnia liczy się podwójnie (za zwycięstwo dostajemy 4 połówki koron zamiast 2).

Zadania tygodniowe – cotygodniowy zestaw 6 zadań nawiązujących do opublikowanych rozdziałów Podróży. 3 z nich są przynależne ścieżce Vesemira, zaś 3 kolejne ścieżce Ciri (premium). Żadne z nich nie zniknie aż do końca trwania podróży, więc przez następne 12 tygodni będziemy mogli je wykonać w dowolnym momencie. Musimy jednak wykonywać je w takiej kolejności w jakiej zostały dodane do gry.

Za wykonanie każdego z nich zostaniemy nagrodzeni 20 połówkami koron.

Rozszerzona Podróż

Tak! Dobrze czytacie!
Tym razem twórcy zaoferowali najwytrwalszym podróżnikom możliwość zdobywania poziomów powyżej setnego!

W rozszerzonym trybie podróży mamy do odblokowania jeszcze więcej Punktów Nagród, awatarów, dodatkowe elementy wyposażenia dla Ciri oraz jej alternatywny strój – Szkarłatny Ronin!

Kalkulator Podróży

Dzięki uprzejmości kilku użytkowników r/GWENT prezentujemy wyliczenia, ile rund codziennie trzeba (wy)grać w GWINTA, żeby odblokować poszczególne nagrody z Rozszerzonej Podróży!

Zestawienie uwzględnia wykonanie zadań oraz wykorzystanie w całości dziennego bonusu 14 połówek koron!

  • Poziom 100 (Strój Ronin) – ok. 5.1 wygranych rund dziennie
  • Poziom 110 (Awatar: Co?!!) – ok. 6.7 wygranych rund dziennie
  • Poziom 120 (Szkarłatna Katana) – ok. 7.7 wygranych rund dziennie
  • Poziom 130 (Maska Kitsune) – ok. 9.1 wygranych rund dziennie
  • Poziom 145 (Lisie Ogony) – ok. 11 wygranych rund dziennie
  • Poziom 160 (Strój Szkarłatny Ronin) – ok. 12.9 wygranych rund dziennie
  • Poziom 175 (40 Punktów Nagród) – ok. 15.7 wygranych rund dziennie

To już drugi Battle Pass stworzony przez GWENT Team i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony wykonaniem i dbałością o szczegóły. Dzięki Rozszerzonej Podróży, została wyeliminowana największa wada poprzedniego sezonu – powrót progresji do tej sprzed przepustki sezonowej – oraz wprowadza coś, co nie tylko zachęca do dalszej gry ale i daje najbardziej zaangażowanym graczom szansę, by powalczyć Coś, co nie jest tylko i wyłącznie pozycją w rankingu.

Dzięki za uwagę i do zobaczenia po drugiej stronie stołu!
~Kurikara

PS.
Koniecznie zerknijcie na nasze profile na Facebooku i Twitterze, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! Ponadto zapraszamy na naszą partnerską grupę na Facebooku oraz kanał na Discordzie – GWINT Polska!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *