Hen Ichaer

Podsumowanie GWENT Masters 2021 – GWENT Open #2 i Masters #1

Kolejne podsumowanie esportowie znajduje się przed waszymi oczami. Serdecznie zapraszam!

Gwent Open #2

W zeszły weekend, w dniach 3-4 Lipca 2021 r. odbył się drugi GWENT Open trzeciego sezonu GWENT Masters.

Tym razem Lionharta i TheaBeasty zastąpili SpecimenGwent oraz Jaggerous, a do ekipy dołączył jak zawsze Hesser, człowiek wielu języków – w końcu w turnieju brało udział dwóch mieszkańców Ukrainy, trzech Rosji oraz jeden Chin, a Hesser… zna te wszystkie trzy języki.

Naprawdę, światły człowiek.

Zdjęcie

Statystyki z turnieju znajdziemy na infografice stworzonej przez Mettie i Dreama. Jak widać, jest problem z Syndykatem i jego siłą. A za dużo nerfów nie było w tym patchu!

Zdjęcie

W turnieju brali udział Redrame z USA, Akela114, Bigkukuruzina35 i Ch.ase z Rosji, Nik_R, Sif_Great_Wolf z Ukrainy oraz Wangid2021 z Chin. Połowa starych wyjadaczy, natomiast pozostali to świeży narybek, które postanowił spróbować swoich sił!

Pierwsze mecze wypadły naprawdę ciekawie. Wariację różnych talii oraz sprawne ręce przyczyniły się do pięknego pokazu umiejętności, gdzie szczęście miało naprawdę niewielkie znaczenie – chociaż i ono było obecne.

Zdjęcie

Jednak nic co dobre, nie może trwać wiecznie. Z turnieju odpadł Redrame, który mimo zakwalifikowania się wielokrotnie, nie jest w stanie wygrać turnieju. Tak samo nasz rodak, Kams, który zagrał dobrze, ale niestety uległ rosjanowi. Również stary wyga Nik_r poległ, walcząc z Bigkukuruziną35. Wangid, jak to Wangid. Wygrał, ale z trudem.

Zdjęcie

I kolejne zdziwienie w trakcie półfinałów. Wangid, który był faworytem turnieju został pokonany przez Bigkukuruzina35, który w pięknym stylu dotarł do finałów. Pozostali już tylko rosjanie. Jedno było pewne – gracze z Rosji okażą się górą w tym turnieju.

Zdjęcie

I ostatecznie zwycięzcą został… Bigkukuruzina35. Jednak zwycięstwo było mało uszczęśliwiające. W momencie gdy prowadził 2:0, w trzecim meczu jego przeciwnik, Akela114 został wyrzucony z meczu z powodu disconnectu, co równocześnie wiązało się z automatyczną przegraną, zgodnie z oficjalnymi regułami. Z drugiej strony zwycięzcy została już tylko do przepchania talia z Nagrodą Główną – nikt nie wierzył w wygraną Akeli w tym momencie.

Co warto zauważyć, BigKukuRUzina35 zakwalifikował się również na GWENT Open #3. Ten człowiek się nie zatrzymuje!

Zdjęcie

Tak się zakończył turniej, oraz został zapowiedziany kolejny: GWENT Open #3 nadchodzi 21-22.08.2021 r.

Zdjęcie

Listę osób zakwalifikowanych znajdziecie jak zawsze pod tym linkiem.

Finał GWENT Masters #1

Miesiąc temu, 5-6 czerwca 2021 r zobaczyliśmy w końcu finał pierwszego sezonu GWENT Masters.

Zwycięzcą okazał się Kolemoen z Team Aretuza, który utwierdził w przekonaniu wszystkich niedowiarków, że nie ma bardziej spokojnej i wytrwałej osoby niż on. Serdecznie mu gratulujemy!

Zdjęcie

Trzeba przyznać, że cała reszta uczestników również się bardzo postarała i każdy z meczy był ekscytujący do oglądania.

Co zabawne, nikt nie trafił w pełni przewidywań, jak widzimy na poniższej grafice. Najbliżej było 5 osób, które przewidziały wszystkich zwycięzców i miało 3 wyniki prawidłowe. Mam nadzieję, że pewne zmiany w samym sposobie typowania wyników w kolejnym Divination Challenge.

Zdjęcie

PS. 
Koniecznie zerknijcie na nasze profile na Facebooku i Twitterze, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! Ponadto zapraszamy nasz oficjalny kanał na Discordzie oraz na naszą partnerską grupę na Facebooku  GWINT Polska!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *