Hen Ichaer

Pomysły na Talie

Witajcie w nowej serii poświęconej taliom, które pojawiają się w przeciągu pierwszych dni po większych aktualizacjach – a szczególnie takich, które wprowadzają nowe karty do rozgrywki.

Talie, które zostaną tutaj umieszczone, to niemal w całości niezbadane eksperymenty, o których sile i sensowności dowiemy się dopiero za tydzień, bądź dwa, gdy meta się ustabilizuje, a twórcy talii podzielą się owocami swojej ciężkiej pracy z resztą społeczności GWINTA!

Granie nimi może się dla Was okazać przełomowe, bądź skończycie sfrustrowani swoim brakiem osiągnięć. Nie martwcie się jednak! Talie są z pewnością dobrą podstawą do dalszych eksperymentów we własnym zakresie. W odpowiednim czasie, w Bibliotece Talii, zamieszczone zostaną ostateczne, stabilniejsze wersje!

Zapraszamy!

Gry Rankingowe

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie SKE_ts8gwrkmtsy5zqdn.png
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie NOR_gyyu6akl1l20sfh0.png
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie MON_t9ojqn0u7quwe5my.png
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie NIL_cjajqjxlnk9x27m4.png
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie SCO_z3lk7xmwx0n1abeh.png
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie SYN_tl9ithwh3840cn5h.png

Talie Sezonowe “Bliźniacze Zaklęcie”

Oprócz powyższych talii, wciąż możecie pracować na zeszłosezonowych. Czasami wystarczy podmiana jednej, bądź dwóch kart, by odnaleźć się ponownie w mecie!

PS. 
Koniecznie zerknijcie na nasze profile na Facebooku i Twitterze, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! Ponadto zapraszamy nasz oficjalny kanał na Discordzie oraz na naszą partnerską grupę na Facebooku  GWINT Polska!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *