Hen Ichaer

Rozpoczął się Sezon Miłości!

Właśnie rozpoczął się nowy sezon rozgrywek rankingowych — Sezon Miłości. Potrwa do 2 marca!

W tym miesiącu tryb sezonowy to Nieodparty Urok: Za każdym razem gdy zagrywasz jednostkę niebędącą szpiegiem przenieś losową jednostkę wroga z tą samą siłą na przeciwną stronę pola bitwy. 

Ale to nie wszystko… 

Podróż Alzura dobiegła końca i nadchodzi kolejna. Przygotuj się na niemałe wyzwanie – wykonuj misje z potężną czarodziejką, Yennefer z Vengerbergu! Na odblokowanie czekają nowe nagrody, takie jak dodatki do skórki dowódcy Yennefer, awatary, rewersy i wiele więcej, a wszystko to związane z fioletowooką czarodziejką. Nowe osiągnięcia otwierają drogę do kolejnych ozdób za pokonywanie wrogów w ulubionych strojach dla Yennefer. Tym razem historia będzie równie tajemnicza, co sama Yennefer. Poznamy ją poprzez sny Nimue – utalentowanej wieszczki. Co tydzień będzie się pojawiała kolejna wizja, ujawniająca następny rozdział historii. 

PS.
Koniecznie zerknijcie na nasze profile na Facebooku i Twitterze, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! Ponadto zapraszamy na naszą partnerską grupę na Facebooku oraz kanał na Discordzie – GWINT Polska!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *