Hen Ichaer

Rozpoczyna się 3. Sezon GWENT Masters!

Wraz z początkiem pierwszego sezonu rozgrywek rankingowych w 2021 — Sezonu Wilka — rozpoczyna się kolejny sezon naszej serii e-sportowej GWENT Masters! Poniżej znajdziecie harmonogram:

Oficjalny regulamin serii został zaktualizowany aby odzwierciedlać zmiany wprowadzone między tym a poprzednimi sezonami. Przyjrzyjmy się najważniejszym z nich: 

Brak turniejów licencjonowanych

Turnieje licencjonowane nie były zbyt popularne ze względu na liczne restrykcje narzucone przez regulamin. Z początkiem sezonu 3. przestajemy wspierać turnieje licencjonowane i skupimy się za to na turniejach społeczności, które mają luźniejsze zasady

Ta zmiana oznacza także, że nagrody w postaci punktów Crown Points będzie można zdobyć jedynie w oficjalnych turniejach organizowanych przez CD PROJEKT RED (w tym, w kwalifikacjach online!). 

Punkty Crown Points można teraz zdobyć w kwalifikacjach online

Do tej pory kwalifikacje online były słodko-gorzkim doświadczeniem — po intensywnych, wielogodzinnych rozgrywkach tylko 2 graczy wygrywało miejsce w turnieju GWENT Open, a reszta pozostawała z niczym. Wielu uczestników kwalifikacji wyrażało swoje niezadowolenie z tego stanu rzeczy, dlatego postanowiliśmy, że od tej pory najlepsza czwórka będzie otrzymywała punkty Crown Points. 

Mamy nadzieję, że ta nagroda da graczom większą motywację do udziału w kwalifikacjach i sprawi, że będą one przyjemniejszym doświadczeniem. 

Szczegóły znajdziecie w paragrafie 5.5 oficjalnego regulaminu GWENT Masters

Podział dodatkowej puli nagród

W sezonie 2. dodatkowa pula nagród (ufundowana przez wspaniałą społeczność GWINTA) była rozdzielana równo między wszystkich uczestników turnieju, przez co stawki w poszczególnych meczach były dość niskie. Postanowiliśmy to zmienić — w 3. sezonie zostanie ona proporcjonalnie rozdzielona na wszystkie etapy turnieju. Mamy nadzieję, że dzięki większej nagrodzie pieniężnej mecze staną się jeszcze bardziej emocjonujące!

Szczegóły znajdziecie w paragrafie 10(j) oficjalnego regulaminu GWENT Masters

Powodzenia w 3. sezonie GWENT Masters!

Aby być na bieżąco z serią e-sportową GWINTA odwiedź oficjalną stronę GWENT Masters i zaobserwuj @GWENTMasters na Twitterze (dostępne jedynie w języku angielskim), jak również śledź naszą stronę!

Możecie spodziewać się, tak jak w zeszłym roku, podsumowań z rozgrywek esportowych co drugi miesiąc na naszej stronie!

PS.
Koniecznie zerknijcie na nasze profile na Facebooku i Twitterze, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! Ponadto zapraszamy na naszą partnerską grupę na Facebooku oraz kanał na Discordzie – GWINT Polska!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *