Hen Ichaer

This Week In GWENT: Home Edition 05.03.2021 r.

This Week In GWENT wraca, pod nowym szyldem “Home Edition“! Paweł Burza – Senior Community Manager GWINTA – co tydzień, na swoim kanale na Twitchu, będzie krótko opowiadał o tym, co działo się w zeszłym tygodniu, zapowiadał rzeczy, które wydarzą się w najbliższym czasie oraz odpowiadał na pytania, które zostaną zadane w Temacie na oficjalnym forum!

Najważniejszą rzeczą, którą się dowiedzieliśmy, jest informacja, że w poniedziałek pojawi się filmik, w którym zaprezentowana zostanie Mapa Drogowa (Roadmap) GWINTA na najbliższy rok. Został pokazany mały leek na streamie Burzy pod postacią poniższej grafiki.

Wygląda na to, że już w następnym sezonie, dostaniemy 12 całkiem nowych kart – być może po 2 na frakcję. Czuję, że każda z tych kart będzie miała istotny wpływ na metę.

Oprócz tego, z odpowiedzi, których udzielił Burza, dowiedzieliśmy się:

  • TWIG ma być co tydzień
  • Nastąpią zmiany w bibelotach oraz rocznych drzewkach
  • Stare Podróże nie wrócą w tej samej formie, ale myślą nad rozwiązaniem kwestii zdobywania minionych bibelotów.
  • Nie ma w planach Wojny Krwi 2
  • Nie poruszali jeszcze kwestii rotacji kart i nie czują, by wciąż była potrzebna.

I to póki co na tyle! Pamiętajcie o pisaniu swoich pytań do Burzy na forum (link wyżej). W poniedziałek możecie się spodziewać krótkiego omówienia streama z Roadmapą.

~ Veruis

PS.
Koniecznie zerknijcie na nasze profile na Facebooku i Twitterze, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! Ponadto zapraszamy na naszą partnerską grupę na Facebooku oraz oficjalny kanał GWINTA na Discordzie!

1 odpowiedź do "This Week In GWENT: Home Edition 05.03.2021 r."

  1. Ciekawe jak zmienią się sezonowe drzewka i czy będzie nadal można kupić u Sklepa te z roku Szczura tak jak teraz były te z roku dzika.
    Ciekawe jest również czy wraz z nowym sezonem wskoczy od razu Nowy Rok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *