Hen Ichaer

Wojna Krwi już dostępna na Androidzie!

Wojna Krwi to łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy turowe gra role-playing, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Bohaterką historii jest Meve — zaprawiona w boju władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii. Stojąc w obliczu inwazji ze strony Cesarstwa Nilfgaardu, Meve zmuszona jest wrócić na wojenną ścieżkę, która poprowadzi ją ku zemście i zagładzie.

Wojna Krwi na Androidzie jest dostępna w formie “Freemium”, dzięki czemu gracze mogą pobrać i zagrać w grę za darmo. Po dotarciu do pewnego momentu historii, gracze będą mogli wykupić pełną grę aby kontynuować przygodę.

Rozgrywka Wojny Krwi na Google Play została wzbogacona o wsparcie dla sterowania za pomocą ekranu dotykowego oraz możliwość synchronizacji zapisów pomiędzy wersjami na inne wspierane platformy. W ramach kampanii, poza wyjątkową przygodą, na graczy czekają również inspirowane opowieścią bibeloty oraz 20 kart do wykorzystania w grze GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana.

Gra dostępna także na iOS, PC (GOG.COM & Steam), Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, a także PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S w ramach kompatybilności wstecznej.

PS. 
Koniecznie zerknijcie na nasze profile na Facebooku i Twitterze, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! Ponadto zapraszamy nasz oficjalny kanał na Discordzie oraz na naszą partnerską grupę na Facebooku  GWINT Polska!

1 odpowiedź do "Wojna Krwi już dostępna na Androidzie!"

  1. Czyli pobieram grę na Androida, gram sobie do tego pewnego momentu w historii, następnie mogę kupić grę na GOGu i cały postęp fabuły który przeszedłem n telefonie będę miał zrobiony na PC?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *